arama

2018 Yılında Çıkacak Muhteşem Oyunlar !

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Bildiğiniz üzere 2017’de duyurulan ve 2018 de çıkacak olan gerek PS4,XBOX gibi platformar da, gerek PC platformunda güzel ve oynanabilir olan oyunlar var.Bugünkü yazımızda 2018′ de çıkacak olan 5 tane oyunu derledim. Sizin bilgisayarınız bu oyunları kaldırıyor mu ? Yorumlarınızı bekliyorum !

2018’in belki de en güzel oyunu olacak Far Cry 5 :

2018 in muhteşem oyunları

İlk Far Cry oyununun tarihi 2004‘lü yıllardan bugüne kadar yeniliğini yitirmeyerek bugünkü tarihe kadar dayanıyor. Ve 2018‘de çıkacak olan yeni Far Cry oyunu olan Far Cry 5, bizi Amerikanın Hope County adlı bir kasabasına götürüyor. Kasabada kendini Tanrı sanan her zamanki gibi çılgın bir düşmanımız var. Ve bu kasabada biz bir şerifiz, Ayrıca bu kötü adamı yakalamada yardım eden farklı farklı görevleri olan arkadaşlarımız da var. Oyunda kendi karakterimizi yaratabiliyoruz ve bu da iyi bir özellik.
Oyun 27 Mart 2018 tarihinde PS4,XBOX ONE ve PC platformuna çıkacak olan oyun şu an steamde ön sipariş fiyatıyla 209 TL.

A Way Out

A Way Out oyunu, bize farklı bir oynayış şekli sunuyor. Oyunda hapishaneden kaçmaya çalışan ve kaçtıktan sonra peşimize düşen düşmanları yenmeye çalışan iki kardeşi kontrol ediyoruz. Oyun co-op oynanabilecek. Oyun 23 Mart 2018tarihinde, PS4,XBOX ONE ve PC platformunda çıkış yapacak.

Red Dead Redemption 2

Grand Theft Auto serisinin yapımcısı olan Rockstar Games’den Red Dead Redemption 1‘in devamı niteliğinde açık dünya oyunudur. Oyunculara vahşi batı havasını yaşatacak olan, güzel hikayeli bir oyuna benziyor kendisi. Ana karakterimiz ise Arthur Morgan. Oyuncuları üzecek haber ise ilk oyun gibi sadece konsollara çıkacak olması. Çıkış tarihi ise belli değil.

The Last Of Us Part II

Naughty Dog firmasının piyasaya 2013 yılında sürdüğü Last Of Us oyununun devamı olan ve herkesi meraklandıran bir oyun. Oyuncunun hem ağlayacağı, hem eğleneceği bir yapım olan Last Of Us Part II ilk oyun gibi PS4 Exclusive olacak yani sadece PS4 platformuna çıkacak.

Days Gone

Days Gone‘de eski bir kanun kaçağı ve ödül avcısı olan Deacon adlı karakteri canlandıracağız. Oyunun ana konusu zombiler üzerine kurulu. Bu zombilerden kaçınmak için kurulmuş güvenli üsler var ve bizim amacımız düşman üslerini zombilerden kaçarak ya da öldürerek ele geçirmek. Oyunun çıkış tarihi ise tam olarak belli değil.

Evet, 2018 de çıkacak muhteşem oyunları derledik. Bu oyunlar eminim ki 2018’i daha güzel hale getirecektir.

Diğer Yazılarımız
http://oyunbilimi.com/oyuncular-icin-dusuk-butceli-sistem-rehberi/
http://oyunbilimi.com/oyunlarda-fps-artisi-saglayan-yontemler/

Facebook Gurubumuz İçin Tıklayın
Facebook Sayfamız İçin Tıklayın