arama

Bilgisayarları Zorlamayan Güzel Grafikli Beş Oyun

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Bildiğiniz üzere dolar piyasası baya bir uçuşta ve bu şartlarda bilgisayar toplamak veya almak çok zor. Bu yüzden bu yazıda kötü bilgisayarlar ile oynayabileceğiniz,güzel grafikli kendini eskitmeyen oyunlardan bahsedeceğiz.
Mafıa II

grafikli En iyi grafikli oyunlardan biri olan harika olan Mafia 2 bizi eskilerin atmosferini güzel bir şekilde yansıtan, grafikleri oyunun yapım tarihine göre çok gelişmiş olan Mafia II ayrıca bize muhteşem bir hikaye de sunuyor.

 Deus Ex Human Revolution

Deus Ex Human Revolution,bu türün en iyi örneklerinden.Oyun bize iki farklı türde oynama şekli veriyor.Birincisi gizlilik ile bitirme,

İkincisi ise diger insanlarlara pata küte dalarak bitirdigimiz,karakterimizi oyunu daha hızlı şekilde bitirmek için karakterimize yeni silahlar alıp özelleştirmek de oyuna ayrı bir hava katıyor.

 Portal 2

Portal 2,Portal 1’in devam yapımı olan, etkileyeci hikayesi ve mizahıyla bizi hem güldüren hem duygulandıran,kafa yoran bulmacalarıyla oyunu zevkli hale getiren fazla güçlü bir bilgisayar istemeyen,listeye iyi bir örnek.

Borderlands

Borderlands,zamanınızı çok iyi bir şekilde yiyen,çizgi filmi andıran grafikleri ile yetenek puanları kasıp karakterimizi geliştirebileceğimiz,ayrıca arkadaşlarımızla co-op bir şekilde oynayabileceğimiz,düşük bilgisayarlarda rahat bir şekilde oynanan bir oyun.

Hitman Absolution

Hitman serisi benim gözümde gizlilik temasını en iyi yansıtan oyun olmuştur.Hitman Absolution da bu serinin en iyi örneklerinden.Hitman Absolution,kurbanımızı envai çeşitlerle öldürme şansı sunan ve harika grafiklere sahip olan fazla bir sistem gereksinimi istemeyen fevkalade bir oyun.

Facebook Sayfamız

Diğer Yazılarımız

https://oyunbilimi.com/payday-2-yapimcilarindan-yeni-oyun-gtfo/

 

https://oyunbilimi.com/hayatinizi-kolaylastiracak-teknolojik-urunler/