arama

En İyi Grafiklere Sahip 5 Mobil Oyun

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

Hepinize merhaba Oyun Bilimi takipçileri. Bugün sizler için en iyi grafikli beş mobil oyunu sıraladık. İşte o muhteşem oyunlar:

Mobil oyun listemizin ilk sırasında Dead Trigger bulunuyor.

1. Dead Trigger

Zombileri öldürürken aynı zamanda ölmemeye çalıştığımız aksiyon dolu bir oyun.

2. Need for Speed – Most Wanted

40 farklı araç arasından istediğinizi seçerek sürekli polis ve düşmanlarınızdan kaçıp kurtulmanız gereken heyecanlı ve kaliteli bir oyun. Araba yarışlarına gireceğiniz oyunda araba kazalarının efektleri ve sahneleri oldukça etkileyici.
İstediğiniz arabaları düzenleme ve modifiye etme fırsatı da sunan oyun, araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alan Android ve iOS kullanıcıları tarafından mutlaka oynanmalı.

3. Modern Combat 5: Blackout

Hem diğer oyuncuları hem de arkadaşlarınızı davet ederek kendi takımınızı oluşturacağınız bir takım oyunu. Takımların birbirlerine karşı savaştığı oyun, temel anlamda Counter Strike gibi. Gelişmiş grafik ve özellikler sunan oyunda kendi kategorisinde yer alan en başarılı oyunlardan bir tanesi.

 

4. Asphalt 8: Airborne
Çok uzun süredir mobil araba oyunları kategorisinde daha iyisini görmediğim Asphalt 8: Airborne ve oyunun diğer serileri oldukça heyecanlı ve etkileyici oldular. Grafik kalitesinden oyunun akıcılığına kadar çok ince detaylar içeren bu oyunda en iyi araba markalarının lüks araçlarından seçiminizi yaparak rakiplerinizi yarışıyorsunuz. Yarışlar esnasında şova yönelik hareketlerde yapabildiğiniz güzel bir oyun olarak listemize girmeyi hakketti.

5.Free Fire

Free fire  Rules of Survival’a rakip bir pugb benzeri oyundur. Kendi fikrime göre oyun rakibine büyük bir fark atıyor. Hem grafiksel hemde oynanış olarak rakibinden çok üstte. Oyunu kesinlikle indirmenizi öneriyorum.

Mobil oyun listemizi burada sonlandırıyoruz.