arama

Fiyat Dostu Oyuncu Ekipmanı Listesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

Hepinize selam dostlar.Bugün sizlere fiyat dostu  oyuncu ekipmanı tavsiyesi vereceğim.Listemize kulaklık ile başlayalım.

 James Donkey 710 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık

James Donkey’in 710 modeli rahat olması göze çarpıyor.Uzun zaman kullanabileceğiniz bu kulaklığın özelliklerine gelelim isterseniz.Öncelikle kulaklıkta 50mm’lik sürücüler yer almakta.

Bunun yanı sıra 112db’lik bir mikrofona sahip.Mikrofonda birde mavi led ışık bulunmakta.Son olarak kulaklığın seslerini yazılım yoluyla ayarlayabiliyorsunuz.

Bunların dışında kulaklığın başka özelliği yok.Fiyatına göre tavsiye ettiğimiz bir kulaklık.

Kulaklık şuan itibari ile indirimde ve fiyatı 169 TL olmakta.Elinizi çabuk tutun.

 

Şimdi ise klavyemize geçelim.

 Steelseries Apex 100

Bu klavye uygun fiyata alabileceğiniz en iyi klavyelerden bir tanesi.Günümüzün en iyi ekipman üretenlerden biri olan Steelseries  önümüze harika bir klavye koymuş.

Klavyenin özelliklerine geçelim.Klavyede 24 tuşa kadar basma imkanınız var ve önümüze güçlü bir ışık geliyor.Klavyemiz mekanik hisli ve tam 20 milyon tuş basma ömrü bize sağlıyor.Apex 100 Türkiye’deki ortalama hesabına bakarsak 169 lira civarı olarak karşımıza çıkıyor ki buda onu Steelseries’ın en hesaplı ürünü yapıyor.

Sırada mouse var.

Razer Abyssus 2014

Razer’ın çoğu ürününü sevmem.Fakat bu mouse beni benden aldı.Şekil itibari ile gayet güzel.Asıl beni benden alan renkleri.Sizinde seveceğenize eminim.Şimdi özelliklerine geçelim.100-3500 dpi arasında ayarlayabilirsiniz.Optik sensör mevcut. Razer Synapse yazılı bulunuyor.Programlanabilir Hyperresponse teknolojisine sahip 3 tuş.1000hz sahip Ultrapolling.Saniyede 60 – 120inch mesafe/15g hızlanma mevcut .Mouse uygun fiyata alabileceklerinizden en iyilerinden biri olduğu aşikar.Bu mouse ülkemizde ortalama 120 liraya satılıyor.

Son olarak mouse padimiz var.

Steelseries QCK Mini Mouse Pad

Bu ürünümüzde Steelseries’tan.Mouse Pad olarak önerimiz kesinlikle bu.Kendi mouseunuzu bunun üzerinde rahatça hareket ettirebilirsiniz.Dayanıklılık olarak sizi baya uzun bir zaman idare edecek bir pad bu.Hiçbir sorun yaşayacağınızı sanmam.Bu mouse pad mini boy.Ülkemizde 50 lira civarlarında satılıyor.Büyük boyunu isterseniz 70 liraya yakın bir para ödemeniz gerekiyor.

 

Fiyat Dostu Oyuncu Ekipmanı Listesi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Popüler Testimiz

Carl Johnson’ı Ne Kadar İyi Tanıyorsun? (Test)