arama

Her Bütçeye Uygun En İyi Oyuncu Fareleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Herkesin de bildiği üzere mouseların ömrü fazla uzun olmuyor ve alınca da en kalitelisini en iyi bir şekilde araştırıp en iyisini almak gerekiyor.
Bu yüzden mouse alırken hataya düşmemeniz için bu yazıda en uygun fiyatlı 5 tane mouse derledim.
  Havit HV-MS794:

Havit HV-MS794 adlı mouse da yaklaşık 10 tane mod ile rgb ışıklandırma,19 tane programlanabilir tuş,kendine özel bilgisayarda driver gibi özellikleri var.Ve bu fare aliexpressden sadece 35 dolara alabilirsiniz.Kaçırmayın derim.

Delux M625:

mouse önerisi

Delux M625 adlı faremizde 7 tane programlanabilir tuş ve rgb ışıklandırma desteği var.Ayrıca Delux M625 adlı fare 12000 DPI‘ya kadar çıkabiliyor.

Aliexpress‘de sadece 19 dolar.Şu an da yükselişe geçen en kaliteli farelerden.

Motospeed V30:

Motospeed V30 adlı fare bize 3 tane renk seçeneği ile geliyor.Beyaz,kırmızı veya siyah renkler ile gelebiliyor.Fare ergonomik tasarımı ile ele cok iyi oturuyor ve 3500DPI‘ya kadar cıkabiliyor.

Ayrıca yine faremizde rgb desteği bulunuyor.

 

Steelseries Rival 100:

Steelseries‘in ürünlerinin kalitesini ve performansını hemen hemen herkes bilir.Steelseries Rival 100’de RGB ışıklandırma ve 4000 DPİ’a kadar giden bir hassasiyet seçeneği sunuyor.

Fareyi Türkiye’deki teknoloji mağazasında bulabilirsiniz.

 

Logitech G300S:

Logitech G300S fiyat performansların babası olarak adlandırabileceğim bir fare. Logitech G300S’de 9 tane programlanabilir denetim ve fazlasıyla renk seçeneği bulunuyor.

Farenin ayrıntılı driveri de kendi sitesinde mevcut.Fiyatı şu an teknoloji mağazalarında 100-120TL arası.Tek sıkınıtısı biraz küçük.

 

Facebook Sayfamız

Diğer Yazılarımız
https://oyunbilimi.com/payday-2-yapimcilarindan-yeni-oyun-gtfo/

https://oyunbilimi.com/bilgisayarlar-iyi-grafikli-oyun/