arama

Dolar Bu Seviyede İken Alınabilecek Düşük Bütçeli Sistem Tavsiyesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

Yeni yıla girdik, girdik ama yeni yıl ile birlikte dolar da peşimizi bırakmayarak artmaya devam etti. Bu yüzden yine oyuncular mağdur durumda.Üzülmeyin, oyuncuları sevindirecek bir haberim var, düşük bütçeli ve yeni çıkan her türlü oyunu oynatan bir sistem topladım. Hemen geçelim.

Dolar bu seviye iken alınabilecek en güzel fiyat performans ürünü :  MSI H110M PRO-VD  DDR4 2133 MHZ

dolar bu seviye iken alınabilecek en iyi sistem

Listemizin ilk başında sistemimizin beyni olan anakart var. Bu anakarta güvenmeyebilirsiniz ama ben kendi sistemim de de kullandığım için biliyorum, bu anakart çok güzel ve oyuncular için yeterli bir düzeyde. Bu anakartın desteklediği işlemciler; İntel Core i3, İntel Core i5, İntel Core i7, İntel Celeron ve Intel Pentium. Ayrıca anakart DDR4 rami destekliyor ve VGA&DVI girişleri de var. Fiyatı ise sadece 253 TL.

Intel Kaby Lake Pentium G4600 3.6 GHZ

Sırada bütçe dostu işlemcimiz var, İntel Pentium G4600 3.6 GHZ bize düşük bir bütçeyle güzel bir performans sunuyor ve 3.6 GHZ’lik işlemci hızı var. Yeni nesil oyunları sıkıntı çıkarmadan açabileceğini düşünüyorum. Fiyatı ise 343 TL.

MSI NVIDIA GeForce GT 1030 2GB

 

Geldik asıl olaya, son zamanların parlayan yıldızı MSI GT 1030 2GB fiyatına rağmen iyi bir işlemciyle beslenirse son zamanların yeni oyunlarını medium-high ayarlarda kasmadan oynatabilir. Testlerine YouTube’den bakabilirsiniz. İnanmayabilirsiniz ama fiyatı sadece 367 TL.

Western Digital Caviar Blue 500GB 7200 Rpm

Neredeyse bitmek üzere, Western Digital Caviar Blue 500 GB 7200 Rpm harddisk fiyatı ile ön plana çıkıyor. Bana göre bütün oyuncular için yeterli olan WD 500 GB harddiskin fiyatı ise 192 TL.

8gb kapasiteye sahip 2133 mhz olan Corsaır Value Select  ramin fiyatı 409 lira

 

Corsair Carbide 550W MidT ATX

Ve sistem rehberinin sonuncu ürününe geldik. Corsair Carbide 550W olan kasa bana göre yeterince büyük. Kasanın dayanıklılığı gayet güzel, zaten markasından anlayabilirsiniz dayanıklı olduğunu. Kasanın teknik özellikleri;550W güç kaynağı olması ve USB 3.0 girişli olması. Kasanın tek sıkıntısı disk takma yeri olmaması. Fiyatı ise 193 TL

Evet, Oyuncular İçin Düşük Bütçeli Sistem Rehberimizin sonuna geldik,emin olun bu sistem yeni oyunları zorlanmadan kaldırabilecek güçte. Sistemin toplam fiyatı ise şu an 1757 TL. Bu fiyata böyle bir sistem bulmak zor olabilir. Kaçırmayın ve hemen toplayın derim.

Ayrıca güzel bir piyasa araştırması yaparak ürünleri daha düşük fiyata bulabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız

http://oyunbilimi.com/2017-en-cok-izlenen-dizileri-kanallari/

http://oyunbilimi.com/online-olmayan-tadimlik-oyunlari/

Facebook Sayfamız İçin Tıklayın