arama

Oyunculara Özel Ucuz Oyuncu Ekipmanları

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
 • (No Ratings Yet)

Bazen ucuz oyuncu ekipmanları yüksek kaliteli oyuncu ekipmanları gibi bir kalite verebiliyor. Bu kalite çok da iyi olmasa de en azından sizi baya bir süre idare edecek kadar vardır. Bu yazıda ucuz ama kaliteli olan oyuncu ekipmanlarını listeleyeceğim.

Gamepower Phoenix

oyuncu ekipmanları önerisi

Gamepower Phoenix üzerindeki Huanyu tarafından tasarlanan bu switchler oyun için en hızlı tepki süresi ve 20 milyon kez tıklama kadar uzun süre dayanıklılık için optimize edildi ve ayarlandı.Ayrıca farede Avago 3050 sensör ve 3500 DPI ya kadar çıkan hassasiyet değeri vardır.Farede RGB desteği vardır ve fiyatı 74 TL.

K-112 Hunter

K-112 Hunter,mekanik hisli olan, ellerinizi yormayacak derecede tasarlanmış kavisli tuşlar ve tuş silinmesine karşı lazer teknolojisi ile bize orta kalitede güzel bir oyuncu klavyesi sunuyor. Klavyede 3 tane ayarlanabilir LED renkler var. Fiyatı ise 70 TL.

Turbox GT700

Her ne kadar hazır bilgisayarlarından dolayı bu markadan iğrenmiş olsak bile, bu kulakığı cidden kaliteli. Kulaklıklı mikrofonumuzda parlak kırmızı led aydınlatma ve kırmızı renkli bir kulaklık tasarımı bizleri karşılıyor. Ayrıca kulaklıklı mikrofonda hassas ses ayarlama fonksiyonu var.Fiyatı ise 90 TL

Everest KB-R7

Ülkecek Everest markasını sevmiyoruz ama bu ekonomi dostu klavyesi alınabilir derecede. Herkesin beklediği gibi mekanik veya rgb ışıklandırması yok. İçinde 3 tane led ışıklandırması olan klavyenin fiyatı ise 55 TL.

Logitech G300S

Logitech G300S, herkesin bildiği gibi fiyat/performans ürünüdür. Herkesin eline pek uymasa da programlanabilir makro  tuşları ve programlanabilir renkleri var. Bu güzel mousemizin fiyatı ise 95 TL iyi bir araştırma yaparak daha ucuza bulabilirsiniz.

Not

Bildirim ziline tıklayarak sitemizde yayınlanan haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olmadan kolay bir şekilde yorum yapabilirsiniz.

 

Diğer Yazılarımız
http://oyunbilimi.com/samsung-s9-un-cikis-tarihi-belli-oldu/

http://oyunbilimi.com/steam-2017-yilinda-en-fazla/

Facebook Sayfamız İçin Tıklayın

 

 • Burak
  2 sene önce

  Cok guzel secimler.Gayet dusuk fiyat ve yuksek kalite.

  5
  yorum beğen