arama

PlayStation Plus Ağustos 2018 Oyunları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

Biraz geç de olsa sonunda PlayStation Plus’ın Ağustos ayı için bedava vereceği oyunlar belli oldu. PlayStation 4 için 2 oyun artı 2 bonus oyun. PlayStation 3 için 2 oyun ve son olarak PlayStation Vita için ise 2 oyun bedava verilecek. İsterseniz tüm bu oyunlardan kısaca bahsedelim.

PlayStation Plus Ağustos 2018 Oyunları

PlayStation 4 Oyunları:

1. Mafia 3

Mafia serisinin son oyunu olan Mafia 3’teki karakterimiz Lincoln Clay ile İtalyan Mafyası’ndan ailemizin intikamını almaya ve kendi ailemizi kurmaya çalışacağız. Oyun 1968 Yeni Bordeaux’ta geçiyor ve oldukça geniş bir açık dünyaya sahip.

2. Dead By Daylight

Oyun 5 oyuncu ile oynanıyor. Bu oyunculardan 4’ü hayatta kalmaya diğer oyuncu ise katil rolünü oynayarak onları öldürmeye çalışıyor. Katilden kaçabilmek için jeneratörleri çalıştırıp çıkış kapısını açmanız gerekiyor. Oyunun haritasının çok zorlu olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

3. Here They Lie (Bonus)

Oyundaki amacımız sarı elbiseli kadının gizemini çözmek. Bu gizemi açığa çıkarmak için ise korku dolu bir şehrin bir o kadar da karanlık olan sokaklarında dolaşmamız gerekiyor. Ayrıca oyun PS VR desteği de içermekte.

4. Knowledge Is Power (Bonus)

Türkçe dil desteği barındıran eğlenceli PlayLink oyunlarından biri olan Knowledge Is Power kültür sorularını barındıran bir bilgi yarışması niteliğinde.

PlayStation  3 Oyunları:

1. Bound By Flame

Bound By Flame rol yapma ögelerini aksiyon ögeleri ile birleştirerek bize muhteşem bi oyun sunuyor. Oyunda verdiğimiz cevaplara göre kaderimizi şekillendirebiliyoruz. Ayrıca sinsi bir avcıdan acımasız bir savaşçıya kadar çoğu karakter sınıfını içinde barındırmakta.

2. Serious Sam 3: BFE

Diğer Serious Sam oyunları ile tamamen aynı mekaniklere sahip olan Serious Sam 3: BFE’de amacımız aksiyonu gerçekten yaşarcasına size saldıran düşmanları öldürerek bir sonraki bölüme geçmek. Oyunun elbette bir hikayesi var ama aksiyon, hikayeye göre daha ön planda olduğundan dolayı hikayenin bir anlamı kalmıyor.

PlayStation Vita Oyunları

1. Draw Slasher

Oyun çeşitli bosslar ve bir level sistemi barındırmakta. Oyundaki amacımız ise Hanzo isimli bir karakteri canlandırarak köyümüze saldıran zombileri hem geri püskürtmeye hem de zombilerin nereden ve neden geldiklerini bulmaya çalışmak.

2. Spacehulk

Sıra tabanlı bir Strateji oyunu olan Space Hulk, Warhammer 40,000 evreninde geçmekte. Amacımız ise bir Space Marine Terminators birliği ile “Sin Of Damnation” isimli terk edilmiş bir Space Hulk’a saldırı düzenleyerek Genestealers sürüleri ile savaşmak.

 

PlayStation Plus Ağustos 2018 Oyunları

Diğer Yazılarımız
https://oyunbilimi.com/rainbow-six-siege-guncelleme-8-operatore/

https://oyunbilimi.com/pes-2019-hakan-calhanoglu-mujdesi/