arama

Sömestr Tatiline Özel Düşük Bütçeli Her Bilgisayara Uygun Oyunlar !

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Sömestr tatili bütün öğrencilerin de istediği gibi geldi çattı. Ama tabi genellikle herkesin sömestr tatili sıkıcı ve boş geçiyor. Bu yüzden bu yazıda sömestr tatilinde oynanacak can sıkmayan zamanınızı alıp götüren oyunları sıralayacağım.

Sömestr ‘a özel oyun önerilerimizin belki de en iyisi  Just Cause 3

Sömestr tatiline özel oyun önerisi

  Just Cause serisi baştan aşağıya bir zaman geçirme oyunu. Oyunun hikayesi de var fakat yapacak o kadar şey buluyorsunuz ki hikayeye odaklanma şansınız olmuyor. İster kancalarla binalara tırmanın, ister adamları birbirine yapıştırıp uzaya yollayın. Bunun gibi farklı farklı şeyler yapabilirsiniz oyunda. İtemlerinizi de geliştirebiliyorsunuz ayrıca. Steam’de fiyatı 75 TL.

Dishonored 2

Bilinen suikastçilik oyunu olan Dishonored, ikinci serisinde farklı bir oynanış şekli sunuyor. Oyunda ister Dishonored 1‘deki karakter olan Corvo Attano ile, ister Corvo’nun kızı olan Emily ile oynama şansımız bulunuyor. Oyunda yine her zamanki gibi rünlerimiz ve bonecharmlarımız var yeni oyun ile gelen bir çok rün ve bonecharmlar var. Oyun Steam’de 115 TL.

Don’t Starve Together

Don’t Starve Together, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz doğada bulduğunuz materyallerle hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyun. Oyunda seçebileceğimiz karakterler var ve o karakterlerin hem kötü özelliği hem de iyi özellikleri var. Ayrıca gün geçtikçe değişik değişik canavarlar sizi ziyarete geliyor. Oyun Steam’de 24 TL.

Rocket League

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız oyundur Rocket League. Rocket League’de herkesin bildiği gibi araba futbolu yapıyoruz. Oyunda arabamızı,araba tekerleklerinin,roket izinin,şapkanızı ve anteninize kadar özelleştirebiliyorsunuz. Bu arabalardan bazıları DLC arabaları yani parayla alınan arabalar, bazıları ise her maçın sonunda rastgele gelen arabalar. Ama bütün arabaların tek farkı sadece görünüş.Oyun Steam’de 31 TL.

Shank 2

SHANK 1′in devamı olan 2D boyutunda olan SHANK 2 karşımıza çok gelişmiş bir oyun olarak geliyor. Oyundaki dövüş mekanikleri,silahlar ve combolar gibi bir çok şey değiştirilmiş ve geliştirilmiş. Ayrıca oyunda co-op seçeneği bulunması arkadaşlarınızla çok keyifli vakit geçirebileceğiniz anlamına geliyor.Oyun Steam’de 18 TL.

 Facebook Sayfamız İçin Tıklayın

Diğer Yazılarımız
http://oyunbilimi.com/2018-yilinda-cikacak-muhtesem-oyunlar/

http://oyunbilimi.com/butce-dostu-gaming-laptop-onerisi/