arama

Steam Düşük Sistem İsteyen Online Oyunlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

Steam’de bedavaya güzel ve arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz, eğlenebileceğimiz oyun bulmak zor bu yüzden bu yazıda bazılarınızın bilmediği bazılarınızın bildiği arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz güzel oyunları derledim.

Steam oyun önerimizin 1. si ;

Brawlhalla

Brawlhalla arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz güzel bir 2D oyundur. Oyunda karakterinizi seçip direk diğer karakterlere dalıyorsunuz ve her karakterin farklı  özelliği var bu da oyunu kılan etmenlerden biri. Oyunda oyun parası ile karakter veya karakterinize görünüm alabiliyorsunuz oyunun şu an baya bir kullanıcısı var. Oynayın derim.

 

Heroes & Generals

Steam oyun önerisi listemizin en güzel oyunlarından biri olan Heroes & Generals Battlefield 1 alamayanlar için güzel bir alternatif olsa gerek. Oyunda 1. dünya savaşındasınız ve bölgeleri ele geçirerek maçı kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunda oyun parası ile alabileceğiniz makineli tüfekler, tabancalar,bıçaklar,  bombalar ve daha fazlası gibi şeyler var. Ayrıca oyunda bisiklet, kamyonet ve tank gibi şeyler kullanabiliyorsunuz. Oyunun sizi sürükleyen bir atmosferi var bence. Arkadaşlarınızla bu atmosferi yaşamaya çalışarak eğlenebilirsiniz.

 

Warframe

steam oyun önerisi

Türlü türlü karakterlerden bir tanesini seçip istediğiniz şekilde yaratarak, ayrıca geminizin içini de istediğiniz gibi dekor edebileceğiniz, 4 gemi çeşidinden birini seçip dışını da istediğiniz renk ve tasarımlarla düzenleyebileceğiniz Warframe’de hikayede ilerleye ilerleye materyaller ve silahlar açarak oyuna devam ediyorsunuz. Hikayenin ana senaryosu daha tamamlanmamış olsa da hikaye dışında oynayabileceğiniz yerler de var. Oyuna her oyunda olduğu gibi para yatırarak ilerleyebileceğiniz gibi para yatırmadan da ilerleyebilirsiniz. Prime olan itemleri çok kolay bir şekilde düşürerek satabilir ve platinum denilen oyun parasını çok rahat kazanabilirsiniz. Her gün arkadaşlarınızla birlikte ”şu da bitsin çıkalım” dedikten sonra bir kaç el daha attıran bir oyun Warframe.

Steam oyun önerisi listemizi burada sonlandırıyorum.

Diğer Yazılarımız
https://oyunbilimi.com/oyun-karakterlerinin-isimlerini-ne-kadar-iyi-biliyorsun-test/

https://oyunbilimi.com/resimdeki-futbolcularin-ismi-ne-test/

Facebook Sayfamız