arama

Steam Kış İndirimlerine Özel Her Bütçeye Uygun Oyun Önerisi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Bildiğiniz üzere steam önemli tarihlerde veya zamanlarda az ya da cok indirim yapıyor.Bu tarihte kışa denk geldiği icin steam kış indirimleri başladı ve bu indirimlerde güzel oyunlar düşük fiyatlarla indirime girebiliyor.
Bu yazımızda size düşük fiyatlarla indirime girmiş 5 tane güzel oyun listeledim.

Human Fall Flat

steam kış indirimleri oyun önerisi

Human Fall Flat Steam kış indirimleri fiyatıyla 12.00TL olan oyun, eğer arkadaşlarınızla birlikte oynarsanız gülmekten öleceğiniz bir mükemmel fizik oyunu.

Oyun da basit mantıklarla ve eğlenceli şeylerle bölüm geçme gibi olanaklar var. Kacırmayın derim.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2,her indirimde olduğu gibi 3.10 TL oldu. Oyunda arkadaşlarımızla birlikte farklı tür zombi öldürebileceğimiz. Ara sıra bizi delirten,bölümü gecince rahatlatan bir oyun Left 4 Dead 2.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2,9.75TL lik fiyatıyla bize en iyi tır simülasyonunu sunuyor. Oyunda istediğimiz gibi tır seferleri yapıp,mal alıp götürebileceğimiz. Tırımızı geliştirebileceğimiz, ayriyetten  multiplayer eklentisi olan oyun indirimlerde alınması lazım.

 

H1Z1

H1Z1,7.75 lik fiyatıyla bize PUBG‘ye parası yetmeyenler için yeterli ve güzel bir battle royale oyunu.PUBG‘ye oranla biraz daha hızlı oynayış sunan,kendini güncelleyen ve aktif tutan indirimlerde alınması gereken oyunlardan bir tanesi.

 

Europa Universalis IV

Europa Universalis IV,17.75 TL lik fiyatıyla bize stratejinin babasını yaşatabilecek bir oyun. Oyunda türlü şekillerle ordunuzu yönetebilir. Türlü şekillerle düşmana saldırabilirsiniz. Tek sıkıntısı oyun yapımcılarının paragöz olması ve bizi dlc ye boğması. Tarihe ilgi duyan ve stratejiyi sevenlere öneririm.

Facebook Sayfamız

 Diğer Yazılarımız

https://oyunbilimi.com/karisik-fiyatli-en-iyi-oyuncu-mouse/

https://oyunbilimi.com/assasins-creed-watch-dogs-ucretsiz/