arama

Birbirinden Güzel Fps Oyunları Önerisi (Her Sisteme Uygun)

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

Bildiğiniz gibi fps oyunları git gide popülerleşmeye başladı. Bu yazımda sizlere fps oyun önerisi listesi hazırladım. Arkadaşlar listemize geçmeden önce şunu belirtmekte fayda var . Listemizde en iyi bilgisayarların kaldırabileceği oyunlar var iken ortalama bilgisayarlarında kaldırabileceği oyunlar bulunuyor.


Fps oyun önerisi  listemizin en çok kullanıcıya sahip oyunu olan  PUBG

Tam adıyla PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur.

Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah  ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler.

UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

 

fps oyun önerisi

 2-Tom Clansy’s Rainbow Six Siege

Tom Clansy’s Rainbow Six Siege yapımcısı Ubisoft olan yine  oyunların vazgeçilmezi olmaya aday bir oyun. Yeni nesil  oyunlarda aranan realistik ve silah dizaynı ve aksesuarları değiştirerek oyuncuya has oyun stili oluşturmaya izin vererek oyuncuları cezbediyor.

Bazı kişilere göre Counter Strike serisinin tahtına geçmesi hedef alınarak yapılmış.  Fiyatı da bunu destekler şekilde. Starter Edition 26 liralık bir ücretle Steam pazarında. Kış indirimleri dolayısıyla 4 Ocak tarihine kadar 15 liraya alabilirsiniz.

3-ARMA 3

ARMA 3 genel tabiriyle savaş simulasyonu olarak tarif ediliyor.  Aslında oyun bu amaçla yapılmış ama yapılan ek modlarla oluşmuş RolePlay‘i içine katarak size farklı seçeneklerde sunuyor.

Oyunumuz grafik olarak üst düzey sayılabilecek bir derecede. Ufak optimizasyon hataları olduğunu var sayarsak düşük seviye bir bilgisayarın zor kaldırabileceği bir oyun.

4-Insurgency

Farklı karşılaşma modlarının olduğu Counter Strike ın gelişmiş haline benzeyen bir oyun. Ufak bir karışımla oyunu özetleyebilirim. Ortadoğu haritaları ziyadesiyle CoD4:Modern Warfare‘i anımsatıyor.

Ancak haritalar bir CoD oyununa oranla çok daha alternatif yollara sahip ve dolu. Counter Strike benzeri grafiklere sahip oyunda, her round başında ya da oyun başında seçeceğiniz sınıflar, sınıflara özgü silahlar ve bunların geliştirmeleri (-ki içlerinde fenerden, ağırlaştırılmış namluya, namlu altı desteğinden lazer işaretleyiciye kadar çok seçenek mevcut)

5-Squad

Squad, iletişim ve takım çalışması ile muharebe gerçekçiliğini yakalamayı hedefleyen 50 vs 50 çok oyunculu FPS, taktik ve planlama ile birlikte güçlü manga mekaniklerini büyük ölçekli koordinasyonlarda olsa bile vurgulayan bir oyundur.

Özellikleri ise büyük açık haritalar, araç bazlı kombine savaş oyunu,  Realizm etkisi yaratmak için oyuncu tarafından inşa edilmiş üsler, gerçek dünya ölçeğinde organize taktikler ile birden fazla manganın planlaması ile oynama özelliği sunuyor.

 

Facebook Sayfamız

Diğer Yazılarımız

http://oyunbilimi.com/steam-kis-indirimleri-oyun/

http://oyunbilimi.com/star-trek-bridge-crew/