arama

Twitch Türkiye’de En Çok İzlenen Yayıncılar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)

 

Oyuncuların özellikle takip ettiği çoğu dönem oyun medyasının gündemine oturan ve global yayın plartformu Twitch’in Türkiye’de en çok izlenen 10 yayıncısını sizler için sıraladık

1-

Twitch 'in en çok izlenen yayıncıları

Listemizin 1. sırasında Necati AKÇAY yani ^ZEONN^ bulunuyor  602 bin takipçisi ile liderliği elinde tutan yayıncımız genellikle CSGO oyunu ile tanınıyor.

2-

Twitch Listemizin 2. sırasında ise son dönemlerde aşırı tepki çeken yayıncılarımızdan  Jahrein yani Ahmet oturuyor.

kitlesi başkaları tarafından beğenilmesede kurduğu güzel ortam ile eğlenceli yayınlar yapıyor Lordumuzun tamı tamına 487 bin takipçisi bulunuyor.

3-

Yayınları oyuncu kokan güler yüzlü  sempatik yayınıcımız UNLOST Cantuğ ÖZSOY 412bin takipçisi ile listemiz de 3. sırada yerini alıyor.

4-

Ve son dönemlerde YouTuber Enes BATUR ile aralarındaki yaşanan tatsız tartışmalarla daha çok adını duyduğumuz son derece güzel yayınları bulunan WTCNN Ferit KARAKAYA 401bin takipçisi ile listemizde  4. sırada.

5- 

Ve şimdi de Allah diyen Riven yani LEVO 315bin takipçisi ile listemiz’de 5. sırada.

6- 

313bin kişilik kitlesi ile çoğumuzun gönlünde taht kuran, tek kelime ile tanıtmamız gerekirse ADAM. Evet o PİNTİPANDA yani Tuna AKŞEN. Listemizde 6. sırada .

7-

Ve o çoğumuzun League of Legends oyunu ile tanıdığı kadınlığını kullanmayı tercih etmeyip emek vererek güzel yerlere gelmeye çalışan dkoseoglu  yani Duygu KÖSEOĞLU 284bin takıipçisi ile listemizde 7. sırada bulunuyor.

8-

oxichampion

Twitchin old schoolun dan tam 6 yıldır yayın yapan Kerim Bahadır ŞEKERDİR.  248bin takipçisi ile listemiz de 8.  sırada.

9-

Şuan Fenerbahçe’de oynayan 4 senedir profesyonel lol oyuncusu THALDRİNLOL 227bin takipçisi olan

Berke DEMİR. Listemiz de 9. sırada bulunuyor

10- 

Ve listemizin sonuncu sırasında bulunan namı değer Güneş BEY  yokbeolm 211bin takipçisi ile yayın hayatında devam ediyor.

Twitch Türkiye’de en sevdiğiniz yayıncı kim yorumlarınızı bekliyorum