arama

Yılbaşı İndirimlerine Özel Düşük Bütçeli Teknolojik Eşyalar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Artık yılbaşı geldi ve neredeyse bütün teknoloji mağazaları ”yılbaşı indirimi” altında indirim yapıyor.Bu yazıda sizlere yılbaşında alınabilecek düşük-orta bütceli teknolojik eşya önerisi yapacağım.

Yılbaşı indirimlerinin baş tacı olan VR BOX

yılbaşı indirimlerine özel tavsiye

VR BOX adlı ürün bir sanal gerceklik gözlüğü. Ürünün içinde kulaklık ve kumanda da geliyor.

Kumandayı etkileşimli oyunlarda kullanıyoruz. 3D şekilde ister oyun oynayın,ister film izleyin. 25 TL lik fiyatıyla alınması gereken ürünlerden.

Xiaomi Mi Pro 2

Bildiğiniz gibi bazı telefonların şarjları çok kolay bitiyor ve bazen yolun ortasında şarjsız kalabiliyoruz.

Bu durum için çıkarılan powerbanklardan en iyisi dediğim Xiaomi Mi Pro 2 10000 mAh lik gücüyle ve 125 TL‘lik fiyatıyla kaçırılmaması lazım.

 

Case 4U Band 2

Case 4U Band 2 tam bir fiyat performans ürünü bağlantı kopması gibi sıkıntıları olmayan,telefon ile eşleştirmesi güzel olan,şarjı iyi giden,kalp atışı ölçme gibi birsürü özelliği olan Case 4U Band 2,%50 indirim ile 100 TL.

Case 4U U8

Case 4U U8,  Basit bir akıllı saat.İOS ve Android ile uyumlu,içinde adımsayar,termometre, barometre, kronometre, yükseklik ölçer modları bulunuyor. Case 4U U8 %65 indirim ile 35 TL.

Robotzade Corby

Robotzade Corby, uzaktan kumandalı ve kameralı olan fotoğorafı 1280×960 videoyu 640×480 piksel çözünürlükte çeken 187.74 TL’lik fiyatıyla fazla uzun ömürlü olmasa da kaliteli bir üründür kendisi.

 

 

 

Facebook Sayfamız

Diğer Yazılarımız

http://oyunbilimi.com/steam-kis-indirimleri-oyun/

http://oyunbilimi.com/tavsiye-ettigimiz-fps-oyunlar/