arama

Yılbaşı Tatilinde Oynayabileceğiniz Hikaye Tabanlı Oyunlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
  • (No Ratings Yet)
Haftasonu ve yılbaşı tatili birleşince oluşan o 3 günlük tatil yılbaşının da psikolojisiyle insanın içini hoş etmeye yetiyor. Peki ya oyun severler bu tatili nasıl değerlendirecek? Sorunun cevabı hemen aşağıdaki yazıda!

Sizin için derlediğim single hikaye tabanlı oyunların ilki daha iki ay önce çıkmış olan Assassin’s Creed Origins

hikaye tabanlı oyun önerisi

Serinin son çıkan oyunu Assassin’s Creed Origins Antik Mısır da geçiyor. Diğer serilere nazaran çok daha güzel bir oynanışa ve çeşitli silah, zırh vb. itemlere sahip. Normal fiyatı 209 TL. oyun şuan kış indirimiyle %30 indirime girdi ve fiyatı 146,30 TL.

Yıllarca eskimeyen bir film ve oyun serisi olan Tomb Raider‘ın son çıkan oyunu Rise of the Tomb Raiderla devam edelim.

Hikaye yönünden çok güçlü ve beklentilerinizi yeterince karşılayacak bir oyun. Bir önceki oyunu 2013 Tomb Raider’da olduğu gibi vuruş hissinde ilerleme kaydedememişler ve biraz eksik kalıyor. Fakat gerçekçi mekanikleriyle o tür eksikleri toparlamışa benziyor. Oyun 89 TL olup %67 kış indirimiyle birlikte şuan sadece 29,37 TL.

Ve sıradaki oyun için fantastik Orta Dünya evrenine giderek 2017’nin en çok beklenen oyunlarından olan Middle-earth : Shadow of War‘Isizlere sunuyoruz.

Orta Dünya severler için rüya gibi bir oyun olan Shadow of Mordor‘ın tamamen evrim geçirmiş bir oyunu.  Kendi ork ordunuzu kurup ork kalelerini ele geçirebiliyorsunuz. Dev yaratıklardan tutun suratsız orklara kadar herşeyle savaşıp ordunuza katabiliyorsunuz. Söylemedi demeyin.. Lord of The Rings severlerin kaçırmaması gereken bir oyun. Shadow of War 179 TL olup şuan %30 kış indirimleriyle birlikte 125,30 TL

Diğer Yazılarımız
http://oyunbilimi.com/yilbasi-ozel-teknolojik-esyalar/

http://oyunbilimi.com/dusuk-sisteme-sahip-oyuncular/

Facebook Sayfamız