arama

Zamanınızı Almayacak Oyunlar

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Hüseyin Aydin Hüseyin Aydin
 • (No Ratings Yet)
Herkesin bildiği gibi 2 gün sonra yaz tatili bitiyor. Okullar açılınca çoğumuzun aileleri bilgisayarı yasaklar. Neden bunu yaptıklarını onlarda bilmiyor ama siz mecburen mobil oyunlara yönelirsiniz. Bu yazımda Zamanınızı Almayacak Oyunlar ile karşınızdayım.

 

Hazırsanız  Zamanınızı Almayacak Oyunlar listemize başlıyalım.

1-Badland 2 : 6 Eylül 2017 de 1.0.0.1061 sürümüne kavuştu. Bize sunduğu deneyim , çizim grafikleri ve az zaman istemesi ile çok güzel bir oyun. Ve gerçekten eğlenceli.

Zamanınızı Almayacak Oyunlar listeledik

2-Temple Run 2 : Bir zamanlar çok trend bir oyundu ve aniden unutuldu. Ancak son aldığı güncellemelerle eski kullanıcılarını geri kazanmayı başaran firma oyunu daha eğlenceli bir hale getirmiş.

3-Bitcoin Madenciliği : Evet bu bir mobil oyun. Birçok kişi sistem toplamak istiyor fakat ekran kartlarının fiyatı uçtu gitti. Bu durumda insanlar madencilere kızıyor ancak kızmaları gereken firma. Ekran kartlarının fiyatlarını yükselten ve onları üretmeyenler firmalar. Neyseki Nvidia Geforce GTX 1060 modelinin mining versiyonunu piyasaya sürdü. AMD firmasındanda bir atak bekliyoruz. Eğer bitcoin madenciliğini merak ediyorsanız bu oyun size göre.

4-AA : Birçok kişinin 1.bölümü geçemeyip sildiği , ve birçok kişininde yüzlerce bölümü geçtiği bir oyun. Biraz sinir bozucu olsada bağımlısı olmadığınız sürece sıkıntı yok.

5-300 : Seize Your Glory : Bu oyunu bende defalarca kez bitirdim eğer bir güncelleme gelmediyse oyunun 3 bölümden oluştuğunu hatırlıyorum. Oyunun 3 bölümüde kısa ve ne kadar iyi tartışılır. Ben çok sevmedim ancak hem zaman almıyor hemde vakit geçirmek için birebir.

6-Godzilla : Strike Zone : Buda oynayıp bitirdiğim bir oyun bu oyunda 3 veya 5 bölüm diye hatırlıyorum. Ne yapmaya çalıştığımızı hatırlamıyorum ancak güzel bir oyundu. Tek sıkıntısı elimize bir silah vermişlerde kullanamıyoruz o silahı. Keşke kullanmamıza olanak sağlayan mekanikler olsaydı ne bilim Godzilla gibi canavarlarla savaşsak falan güzel olurdu.

7-Red Ball 4 : Eski Nokia telefonlarda oynadığımız oyuna çok benziyor kırmızı bir top var onla engelleri aşıyorsun. Ama genede Nokia da oynadığımız oyun daha eğlenceli bunuda belirtmek isterim.

8-Online Kafa Topu : Oyunda 1 tane futbol karakterimiz var. Onu maç kazanarak kazandığımız para ile skin alarak özelleştirebiliyoruz. Birsürü mod , oda ve maç türü var. Gayet eğlenceli. İnternetsiz oynamak isteyenler için ise offline mod mevcut.

Derlediğim oyunlardan 3. olanı hariç hepsini oynadım ve neredeyse hepsini sevdim. Eğer sizde okullar başlayınca oyunlara daha az vakit ayırmak isterseniz bu oyunları tavsiye ederim. Gerçi her oyunu günde 1 Saat süreden az oynayabiliriz. Bağımlı olmadığımız sürece yada merak duyunuza yenik düşmediğimiz sürece sıkıntı yok.

Diğer yazılarımızıda okumak için : Oyun Bilimi

Oyun Bilimi facebook grubumuza katılmak için : Oyun Bilimi

Oyun Bilimi facebook grubumuzu ziyaret etmek için : Oyun Bilimi

 • ramiz karaeski
  3 sene önce

  badland efsane

  6
  yorum beğen